i mirëpritur HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD Produktet kryesore: transportues, rul, rrip

Mësoni Më Tepër

Me shume produkte ju lutem Shkarko produktet e-libër  

Produkte libra elektronike(PDF)

fabrikë

Fabrika e drejtpërdrejtë të anijeve

cilësi

20 vjet përvojë në prodhimin, sigurimin e cilësisë

çmim

Shitjet e ish-fabrikës

aftermarket

1 vit garanci

Rreth nesh

HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD biznesit kryesore: transportues, rul, rrip, casters. Së bashku me zhvillimin e ekonomisë së tregut të Kinës, kompania fuqishëm zbatimin e strategjisë industrializimit, ndërkombëtarizimit dhe diversifikimin për të nxitur funksionimin e grupi......Mësoni Më Tepër.

Lajmet e fundit

Na kontaktoni shpejt

86-311-85173342

[email protected]

kontaktoni Tani

Our partnerët