Добредојдовте HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD Главни производи: транспортер, ролери, појас

Дознај повеќе

Повеќе производи ве молиме симнете производи на е-книга  

Производи Електронски книги(PDF)

фабрика

Фабрика директни превозот

квалитет

20 години искуство во производство, обезбедување на квалитет

цена

продажба франко фабрика

резервни

1 година гаранција

за нас

HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD Главна дејност: транспортер, ролери, појас, тркалца. Заедно со развојот на пазарната економија на Кина, компанијата енергично спроведување индустријализација, интернационализација и диверзификација стратегија за промовирање на работата на г......Дознај повеќе.

Најнови вести

Контактирајте со нас брзо

86-311-85173342

[email protected]

Контакт Сега

нашите партнери