Добредојдовте да ја посетите HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD Главни производи: подвижни ленти, ролери, ролери, V-појаси

научи повеќе

За повеќе воведување на производот, преземете ја е-книшката за производот  

Производ е-книга(PDF)

фабрика

Се испорачува директно од производителот

квалитет

20 години искуство во производството, обезбедување квалитет

цена

Продажба по фабричка цена

По продажбата

1 година гаранција

за нас

HEBEI JIUDUAN IMP & EXP CO.,LTD 主要经营:输送带、托辊、三角带。伴随着中国市场经济的发展,公司大力实施实业化、国际化、多元化经营战略,推进集团化运作、集约化发展、精益化管理.通过丰富系列的产品和项目组合以及完备的运营网络,把公司建设成为具有科学发展理念、持续创新活力、优秀企业文化、强烈社会责任感和国际一流竞争力的现代企业。同时我们将一如既往地禀承“信誉第一、客户至上”的原则,始终把客户的利益放在第一位,竭诚为我们的每一个客户提供最好产品和最优质的服务。......научи повеќе.

Последни вести

Контактирајте не брзо

86-311-85173342

[email protected]

Контактирајте сега

нашиот деловен партнер